GEÇMİŞTEN BUGÜNE...
1989
KURULUŞ

AES ELEKTRONİK KURULUŞ

1989 YILINDA ELEKTRONİK DEVRE KARTLARI ÜRETİMİ İLE FAALİYETLERİNE BAŞLADI.

1995
OTOMASYON

MAKİNA VE HAT OTOMASYONU

AES ENDÜSTRİYEL MAKİNE VE HAT OTOMASYONU İLE İLGİLİ FAALİYETLERİNE BAŞLADI.

2001
ÜRETİM

CNC MAKİNA ÜRETİMİ

AES AHŞAP, ALUMINYUM, PLASTIK VB. MALZEMELERİ İŞLEYEBİLEN CNC MAKİNE ÜRETİMİNE BAŞLADI.

2016
AMERİKA

AES AMERICA

AES YEREL PAZARDAKİ KONUMUNU ULUSLARARASI PAZARA TAŞIYABİLMEK ADINA İLK YURTDIŞI ŞUBESİNİ AES AMERICA INC. ILE CHICAGO'DA FAALİYETE ALDI.

2017
EUROPE

AES EUROPE

AES GLOBAL FİRMA VİZYONU İLE İKİNCİ ŞUBESİNİ BELÇİKA'DA AES EUROPE BVBA İLE BELÇİKA'DA FAALİYETE ALDI.

VİZYON

AES; Entegre tesisler üretebilen, özel projeler, müşteriye özel çözümlerle sektöründe iz bırakarak, geliştirilen, tasarlayan ve sektörü belirleyen firma olmayı kendine amaç edinmiştir. Bu yüzden marka değerini yurtdışında yükseltip dünyada ilk 5 firma arasına girerek sektörde ana üretici olmak daimi hedefimizdir.

MİSYON

Ağaç işleme sektöründe oluşturduğumuz tecrübeyi, bilgi birikimimizi ve bakış açımızı farklı sektörlerde de etkin halde kullanabilmek, komple bir mobilya fabrikası kurabilecek düzeye gelebilmek. Yazılım geliştirerek kaliteyi kontrol edebilmek.'

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteri beklentileri, müşteri odaklı yaklaşımımızın temelini oluşturur. Müşterileri taleplerini, memnuniyet ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebildiği, iletilerin en kısa sürede, objektif, adil ,hassasiyetle ve gizlilikle ele alındığı, yasal şartlara ve müşteri beklentilerine aykırı olmayacak şekilde değerlendirildiği, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmaması için gerekli iyileştirme ve kontrollerin sürekli yapıldığı, gelen öneri ve taleplerin kurumumuz için sürekli iyileştirme ve gelişme fırsatı olduğu yaklaşımı ile takip etmekteyiz.

DÜNYA ÇAPINDA SATIŞ AĞI

AES Group olarak bir dünya markası olmanın bilinciyle üretimde en üst kaliteyi hedefliyor, yenilikçi ve rekabet gücü yüksek ürünlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri üretiyoruz. Belçika/Puurs ve ABD/Chicago'da bulunan 3.000m2'nin üzerinde showroom ve şubelerimiz ile ise dünya çapında talebe cevap veriyoruz.

SATIŞ SONRASI SERVİS

AES Group olarak alanında uzman ve tecrübeli bir kadro ile faaliyet gösteriyoruz. Dünyanın her ülkesini kapsayan küresel satış ağımız ve uzman personelimizin sağladığı satış sonrası servis hizmetlerimiz ile dünya çapında müşteri ihtiyaçlarını hızle ve eksiksiz karşılanmasını garanti ediyoruz. Kurulum ve eğitim hizmetleri, bakım ve onarım hizmetleri, yedek parça desteği.

GELİŞMİŞ ÜRETİM YAPISI

Gelişmiş altyapısı ve çağdaş kalite - kontrol süreçleri ile uluslararası standartlarda üretim yapan firmamız, istikrarlı bir şekilde artan AR-GE yatırımlarımız sayesinde üretimde son teknolojiden faydalanıyor. Piyasa ihtiyaçlarını gözeten ürünler geliştiriyoruz.