İNEGÖL - BURSA 2019 MASEM

“AES Group olarak Müşteri Görüşmeleri kapsamında İngeöl / Bursa’da MASEM firmasını ziyaret ettik. Firmamızın uzun yıllardır çözüm ortağı olarak hizmet verdiği MASEM firmasında beklentiler, memnuniyet ve ürünlerimiz hakkında bir sohbet gerçekleştirdik.”

Bize firmanız ve faaliyetleriniz ile ilgili bilgi verebilir misiniz?

Biz 2009 yılında MASEM olarak mobilya sektöründe fason üretim yapmak üzere kurulduk. Bu alanda CNC Freze, ön yüz boyama, kesim, delik delme noktalarında hizmet vermekteyiz. AES ile tanıştığımız kuruluş tarihimize dayanıyor, ilk olarak 2010 yılında kendilerinden aldığımız RAPTOR – 3 Eksen CNC Freze ile başladık, geçen süre içerisinde şuanda elimizde aynı modelden 8 adet bulunmakta. AES’yi tercih etme sebebimiz özellikle zaman ve kalite kazanımlarında AES’nin istediğimiz performansı göstermesi ve satış sonrası servis hizmetlerindeki başarısı.


Biz AES ile alışverişimizde hiçbir zaman tereddüt etmedik, çünkü hususiyetle zamana dayalı çalıştığımız için bu noktada AES’nin servis hizmeti kendisini bizim açımızdan alternatifsiz kıldı, aynı zamanda yerli ve yabancı muadillerini göz önüne aldığımızda AES bence iyi bir yerde. Biliyorsunuz İnegöl’de mobilya sektörü iyi bir noktada ,biz de fason üretim yaptığımız için müşterilerimiz de bu işi gerçekten iyi bilen insanlar, dolayısıyla taviz veremeyeceğimiz en önemli husus kalite. Bu noktada özellikle RAPTOR modelini ve AES’nin makinelerini tercih ettik. Fiyat, performans, kalite, servis hizmeti bunların hepsini göz önünde bulundurduğumuzda

AES bizim için alternatifsiz bir noktada, çünkü aynı kaliteyi belki farklı bir markadan alabiliriz fakat aynı servisi alamayız bunların hepsi söylediğimiz gibi AES’yi bizim için vazgeçilmez kıldı. AES’nin 3 eksen makinelerinde mobilya sektörüne ön yüz işleme, kesim ve delik delme uygulamaları gibi birkaç farklı makinede yapılabilecek işleri tek bir makinede çözüyoruz. Hem de bahsettiğim gibi bu kalite standardını ilke edinmiş bir firma ile de çalıştığımız için işimiz olacağından çok daha kolay bir hal alıyor. 

ETKİNLİK TAKVİMİ
 • DUBAI WOOD SHOW DUBAI 12 - 14 MART 2019

  DUBAI WOOD SHOW AHŞAP İŞLEME MAKİNALARI FUARINDAYIZ

  HALL / STAND
 • ÇUKUROVA TUYAP ADANA 10 - 14 NİSAN 2019

  ADANA AHŞAP İŞLEME MAKİNELERİ VE YAN SANAYİ FUARI İÇİN TÜYAP FUAR MERKEZİ ADANA'DAYIZ

  HALL / STAND
 • LIGNA ALMANYA 27 - 31 MAYIS 2019

  DÜNYA'NIN EN BÜYÜK AHŞAP İŞLEME MAKİNALARI FUARI İÇİN HANNOVER/ ALMANYA'DAYIZ

  HALL 11 / STAND D44
 • AWFS LAS VEGAS / USA 17 - 20 TEMMUZ 2019

  AMERİKA BATI YAKASI AHŞAP İŞLEME MAKİNALARI FUARI İÇİN LAS VEGAS/ABD'DEYİZ

  HALL / STAND 9568
 • DREMA POZNAN POLONYA 11 - 14 EYLÜL 2019

  DREMA AHŞAP İŞLEME MAKİNALARI FUARI İÇİN POZNAN'DAYIZ

  HALL / STAND
 • BIFE SIM'19 ROMANYA 12 - 15 EYLÜL 2019

  DRE SIM AHŞAP İŞLEME MAKİNALARI FUARI İÇİN ROMANYA'DAYIZ

  HALL / STAND
 • WOODTECH İSTANBUL 12 - 14 EKİM 2019

  TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK AHŞAP İŞLEME MAKİNALARI FUARI İÇİN İSTANBUL'DAYIZ.

  HALL 314 / STAND