AES MÜŞTERİ DENEYİMLERİ

2017-08-01

AES Group olarak müşteri ziyaretleri kapsamında İnegöl/Bursa'da Masem firmasını ziyaret ettik. Firmamızın uzun yıllardan beri çözüm ortağı olarak hizmet verdiği Masem firmasında beklentiler, memnuniyet ve ürünlerimiz hakkında bir sohbet gerçekleştirdik. 

MASEM firma ortaklarından Mustafa Sezikli ile yaptığımız görüşmede firmalarını ve yaptıkları faaliyetleri şöyle tanımlıyor; "Biz 2009 yılında MASEM olarak mobilya sektörüne yönelik üretim yapmak üzere kurulduk. Bu alanda CNC freze, ön yüz boyama, kesim, delim noktalarında hizmet vermekteyiz. AES ile tanışıklığımız kuruluş tarihimize dayanıyor, ilk olarak 2010 yılında kendilerinden aldığımız RAPTOR - 3 Eksen CNC Freze ile başladık, geçen süre içerisinde şu anda aynı modelden elimizde 8 adet bulunmakta." 

AES Group ile çalışmalarında hiçbir zaman tereddüt yaşamadığını belirten Sezikli, AES'yi tercih etmelerindeki sebebi özellikle zaman ve kalite kazanımlarında AES'nin kendilerinin istediği performansı göstermesi ve satış sonrası servis hizmetlerindeki başarısı olarak belirtti. "Biz AES ile alışverişlerimizde hiçbir zaman tereddüt etmedik, çünkü hususiyetle zamana dayalı çalıştığımız için bu noktada AES'nin servis hizmeti kendisini bizim açımızdan alternatifsiz kıldı, hiçbir zaman da bu konuda bir aksama yaşamadık. Aynı zamanda yerli ve yabancı muadillerini de göz önünde bulundurduğumuzda AES bence iyi bir yerde." 

AES'nin yaptıkları işlere katkısı hakkında konuşan Sezikli; "Biliyorsunuz İnegöl'de mobilya sektörü iyi bir noktada, biz de fason üretim yaptığımız için müşterilerimiz de bu işi gerçekten iyi bilen insanlar, dolayısıyla taviz veremeyeceğimiz en önemli husus kalite. Bu noktada özellikle Raptor modelini ve AES'nin makinelerini tercih ettik. Fiyat, performans, kalite, servis hizmeti bunların hepsini göz önünde bulundurduğumuzda AES bizim için alternatifsiz bir noktada, çünkü aynı kaliteyi belki farklı bir markadan alabiliriz fakat aynı servisi alamayız. Bunların hepsi söylediğim gibi AES'yi bizim için vazgeçilmez kıldı."

AES Raptor modelinin çok yönlü kullanım ile işlerinde büyük kolaylık sağladığını belirten Mustafa Sezikli; " AES'nin 3 eksen makinelerinde mobilya sektörüne ön yüz işleme, kesim ve delik delme uygulamaları gibi birkaç farklı makinede yapılacak işleri tek bir makinede çözüyoruz. Hem de bahsettiğim gibi bu kalite standardını şiar edinmiş bir firma ile de çalıştığımız için işimiz olacağından daha kolay bir hal alıyor."

Masem ailesine firmamız ve ürünlerimiz hakkındaki görüşleri için teşekkür ediyoruz ve işbirliğimizin daha da gelişerek devam etmesini temenni ediyoruz.