ALPHA PANEL EBATLAMA

2017-04-01

AES Group olarak yenilikçi ve yüksek performanslı panel ebatlama makinemiz ilk olarak IZWOOD 2017 / İzmir Fuarında...

Güçlü gövde yapısı, hassas işlemeye imkan sağlayan özel tasarımı ve uzun kullanım ömrü ile ALPHA panel ebatlama makinemizi sektörün beğenisine sunuyoruz. AES Group olarak CNC işleme Merkezleri ve son yıllarda üretimine başladığımız CNC Delik Makinesi sonrasında Panel Ebatlama modelini de ürün grubumuza ekledik.

Testere grubu 150m/dk çalışma hızı ve 27kW testere gücü ile çalışan ALPHA, yüksek hızlarda hassas kesim yapmaya imkan verir. Testere ünitesi 460mm çapında kesici testere ve 200mm çapında çizici testere ile çalışabilir. Özel yapısı ve minimum bakım maliyeti ile uzun yıllar sorunsuz çalışır.

Makine üzerinde bulunan tutucular yardımcı eksen ile birlikte çalışarak eş zamanlı işleme yapılabilmesine imkan sağlar, bu şekilde üretimde verimlilik sağlanır. Yardımcı eksen 100mm – 1.000mm genişlik ile 4.000mm uzunluk ile çalışabilir.

Otomatik etiketleme ünitesi yazılım ile entegre çalışarak parçaların etiketlemesini otomatik olarak yapar. Ön köprü kesim işlemini gerçekleştirirken arka köprü eş zamanlı olarak etiketleme işlemini tamamlar.

ALPHA Panel Ebatlama makinesi ile üretim çeşitliliğimizi daha da arttırarak AR&GE çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.