AES AMERICA INC.

2017-01-05

AES Group olarak bu yılki büyüme hedeflerimiz doğrultusunda Belçika/Puurs’ta faaliyetlerine başlayan AES Europe’un ardından Kuzey ve Güney Amerika’daki faaliyetlerimizi yerinde sürdürebilmek için ABD/Chicago IL’de AES America şirketimizi faaliyete aldık, yıl içerisinde yapmış olduğumuz hamleler ile satış ağımızı genişletmeye devam ediyoruz. 

AES Group olarak Avrupa pazarı başta olmak üzere Ortadoğu ve Afrika bölgelerine yoğun olarak satışlarımızı sürdürüyoruz. 2016 yılında Uzak Doğu pazarı ve AES America ile birlikte giriş yaptığımız ABD başta olmak üzere Meksika, Kanada ile Kuzey Amerika ve Brezilya, Arjantin, Şili gibi Güney Amerika pazarlarına yönelik faaliyetlerimizi yoğunlaştırdık.

Ağustos ayında Atlanta’da sektörün en önemli fuarlarından birisi olan IWF Atlanta 2016’ya katıldık. Kısa zamanda ulusal pazarda lider konumuna yükselen AES, uluslararası pazardaki etkin oyunculardan birisi olarak her geçen gün etkinliğini arttırıyor. Gerçekleştirdiğimiz makine yatırımlarımız, her geçen gün genişleyen satış ağımız ve alanında uzman ekibimiz ile AES Group olarak tüm dünyada satış ve satış sonrası servis faaliyetlerimizi 2017 yılında da hız kesmeden devam ettireceğiz.