IWF ATLANTA 2016

2016-08-28

AES Group olarak 24 – 27 Ağustos 2016 tarihleri arasında ABD’nin en büyük mobilya ve ahşap işleme teknolojileri fuarı IWF Atlanta 2016’ya katıldık.

ABD iç pazarına ve Kuzey Amerika ülkeleri başta olmak üzere tüm dünyadan katılımcılara hitap eden IWF Atlanta fuarına AES Group olarak son yıllarda yapmış olduğumuz ihracat odaklı stratejimize uygun olarak NOVA ve EXTREME modellerimiz ile katılım gösterdik.  

AES Group olarak 8247 numaralı standımızda ABD pazarı için uyarladığımız Nova 1325 ve Extreme Line 1325 modellerimiz ile katıldık. Ebatlama, modelleme ve 3D yüzey işleme gibi temel seviye uygulamalarınız için özel olarak tasarlanan, “güvenilir ve ekonomik” sloganıyla yüksek kaliteyi uygun maliyet ile sunan Nova modelimiz ile ABD pazarına yönelik olarak yüksek kaliteyi uygun maliyetler ile tedarik etmek isteyen hem yerel pazardan hem de farklı ülkelerden gelen ziyaretçilerin beğenisine sunduk. İlk olarak bu fuarda sergilediğimiz dik delik grubuna sahip Nova modeli ziyaretçiler tarafından büyük beğeni topladı. Seri üretim yapan firmalar için özel olarak tasarlanan yapısı ile Extreme Line 1325 modelimiz de üretimde tam otomasyonu hedefleyen firmaların beğenisine sunuldu.

İhracat odaklı büyüme stratejimize uygun olarak ilk kez katıldığımız IWF Fuarı ile 2015 yılına giriş yaptığımız ABD pazarında  AES markasının bilinirliğini arttırarak pazar içerisindeki payımızı arttırmaya yönelik faaliyetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz.

Her yıl katıldığımız fuarlar ile satış ağımızı genişletiyor ve tüm dünyada müşterilerimize alanında uzman ekibimiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz. IWF Atlanta Fuarı ile Amerika kıtasına yönelik başlatmış olduğumuz pazarlama faaliyetlerimizi yeni bir boyuta taşıyarak yakın zamanda açılışını yapacağımız AES America INC şirketimiz ve Chicago’da açacağımız showroom ile ABD pazarına girişte emin adımlarla ilerliyoruz.