INTERZUM GUANGZHOU 2016

2016-04-02

AES Group olarak 28 – 31 Mart 2016 tarihleri arasında Asya’nın en büyük mobilya ve ahşap işleme makineleri fuarı INTERZUM GUANGZHOU 2016’ya katıldık.

Son teknoloji ürünlerin sergilendiği CIFM/Interzum Guangzhou fuarı bu yıl 16 Hall ve 140.000m² alanda 38 ülkeden 73.312 ziyaretçinin katılımı ile gerçekleştirildi. AES Group olarak son yıllarda yapmış olduğumuz ihracat odaklı stratejimize uygun olarak 2 ana modelimiz ile fuara katılım gösterdik.

AES Group olarak Hall11.1’de B32 numaralı stantda Nova 1640 modelimiz ile düz tabla grubu makine segmentinde, Vega 1332 modelimiz ile ise konsollu makine grubu segmentinde ürünlerimizi sergiledik. Ebatlama, modelleme ve 3D yüzey işleme gibi temel seviye uygulamalarınız için özel olarak tasarlanan, “güvenilir ve ekonomik” sloganıyla yüksek kaliteyi uygun maliyet ile sunan Nova modelimiz ile Çin’de son yıllarda yükselişe geçen kaliteli ürün arayışına yönelik çözümlerimizi hem yerel pazardan hem de farklı ülkelerden gelen ziyaretçilerin beğenisine sunduk. Vega Super modeli ile büyük bir çıkış yakaladığımız Vega modelimizin kapı uygulamalarına yönelik olarak sunulan ve menteşe, kilit, kol yeri açmak için kullanılan Yan Freze opsiyonumuz ile ziyaretçilerimizin beğenilerine sunduk.

AES Group olarak son yıllarda yaptığımız yatırımlar ile uluslararası pazarda marka bilinirliğimizi arttırma ile ilgili çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Her yıl katıldığımız fuarlar ile satış ağımızı genişletiyor ve tüm dünyada müşterilerimize alanında uzman ekibimiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz.