YENİ ÜRETİM TESİSİ

2016-02-15

6.000m² büyüklüğünde yeni montaj fabrikamız ile üretim kapasitemizi arttırdık.

Artan talepler doğrultusunda sürekli gelişen üretim alt yapımızı yeni fabrikamız ile bir adım daha ileri taşıdık. Gelişmiş alt yapı ve insana olan yatırımımız ile müşterilerimize daha kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek için her geçen gün daha da büyüyoruz.

AES Group olarak 2 fabrikada 10.000m²’de sürdürdüğümüz faaliyetlerimizi yeni hizmete giren ve 6.000m²’nin üzerinde üretim alanına sahip yeni montaj fabrikamız ile arttırdık. Şirketimizin büyüme hedefleri doğrultusunda yapmış olduğumuz alt yapı, personel ve AR&GE yatırımlarımız ile her geçen gün daha da fazla büyüyoruz. Artan ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tasarlanan yeni fabrikamız ile müşterilerimizden gelen taleplere cevap veriyoruz.  

AES Group olarak Avrupa’dan Orta Doğu’ya, Afrika’dan Uzak Doğu’ya ve Amerika’ya kadar çok geniş bir coğrafyada müşterilerimizin taleplerini karşılayabilmek için çalışmaya devam ediyoruz. Bugün bayilerimiz/distribütörlerimiz ve şube/showroom’larımız ile tüm dünyada satış ve satış sonrası servis faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.