WOODEX MOSCOW 2015

2015-11-18

AES Group olarak 14 – 17 Kasım 2015 tarihleri arasında Rusya’nın en önemli mobilya ve ahşap işleme makineleri fuarı olan WOODEX Moscow 2015 fuarına katıldık.

Ağaç İşleme sektörü ile ilgili dünyadaki en önemli pazarların başında gelen Rusya’nın en önemli mobilya ve ahşap işleme makineleri fuarına VEGA, NOVA ve SIRIUS modellerimiz ile katılım gösterdik.

20 ülkeden 294 katılımcı firma ile gerçekleşen fuara AES olarak 3 farklı modelimiz ile katılım gösterdik. Türkiye’de önemli satış rakamlarına ulaştığımız ve modüler mobilya üretimi için özel olarak tasarlanan VEGA modelimizin kapı uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanan alt modelini Rusya pazarının ihtiyaçlarına yönelik olarak müşterilerimizin beğenisine sunduk. 5,5 kW Yan Freze Motoru ile Vega modüler mobilya ve kapı üretimi gerçekleştiren firmalara tek bir makinede çözümler sunuyor.

 Fuar sırasında Ebatlama, modelleme ve 3D yüzey işleme gibi temel seviye uygulamalarınız için özel olarak tasarlanan, “güvenilir ve ekonomik” sloganıyla yüksek kaliteyi uygun maliyet ile sunan Nova modelimiz ile beklediğimizin üzerinde bir ilgili ile karşılaştık.

Son olarak esnek delik ve freze uygulamalarına imkan sağlayan TÜYAP 2015 İstanbul fuarında ilk olarak lansmanını yaptığımız SIRIUS modelimizi yan freze opsiyonu ile Rusya pazarının beğenisine sunduk.

AES olarak Rusya’daki faaliyetlerimizi daha da derinleştirmek için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.