TÜYAP İSTANBUL 2015

2015-10-15

AES Group olarak 10 – 14 Ekim 2015 tarihleri arasında Türkiye’nin en büyük mobilya ve ahşap işleme teknolojileri fuarı Ağaç İşleme Makinesi Fuarı 2015’e katıldık.

Türkiye’de ağaç işleme makineleri sektörüne yönelik en büyük fuar olan ve bu sene 29.’su gerçekleştirilen fuara Hall 3’de bulunan ana standımız ve Hall 11’de bulunan demo kesim standımız ile katılım sağladık.

AES Group olarak Hall 3’de 312A numaralı standımızda Raptor 2142, Extreme 2128, Nova 2128 modellerimizi düz tabla grubu makine segmentinde ve Vega 1345 ve Matadoor 1325 modellerimizi de konsollu makine grubu segmentinde sergiledik. Ayrıca bu yıl ilk olarak lansmanını yaptığımız yeni CNC Delik Makinesi modelimiz SIRIUS’u da müşterilerimizin beğenisine sunduk. Hall 11’de bulunan demo standımızda Cabinet Vision Line-R modelimiz ile gerçek zamanlı demo kesim uygulamalarımız ile müşterilerimize ulaştık.

Ana standımızda düz tabla grubu içerisindeki en gelişmiş modelimiz olan ve iç pazardaki amiral modelimiz Raptor modelini Boşaltma&Temizleme opsiyonu ile birlikte müşterilerimizin beğenisine sunduk. Yine düz tabla grubu içerisinde nesting uygulamalarına özel olarak üretilen ve özellikle Avrupa pazarında önemli satış rakamlarına ulaştığımız Extreme modelimiz ana standımızda ziyaretçilerimiz için durak noktalarından birisi oldu.

Ebatlama, modelleme ve 3D yüzey işleme gibi temel seviye uygulamalarınız için özel olarak tasarlanan, “güvenilir ve ekonomik” sloganıyla yüksek kaliteyi uygun maliyet ile sunan Nova modelimiz ile Avrupa kalitesini uygun maliyetler ile tedarik etmek isteyen hem yerel pazardan hem de farklı ülkelerden gelen ziyaretçilerin beğenisine sunduk. 2014 yılında ilk olarak yine TÜYAP Ağaç Makinesi fuarında lansmanını yapmış olduğumuz Nova modelimiz ile hem iç pazarda hem de uluslararası pazarda kısa sürede önemli satış rakamlarına ulaştık.

Vega Super modeli ile büyük bir çıkış yakaladığımız Vega modelimiz ile kapı uygulamalarına yönelik olarak sunulan ve menteşe, kilit, kol yeri açmak için kullanılan 5,5 kW Yan Freze motoru ile kapının tüm uygulamalarını 2dk 30sn’de tamamlayabilen Matadoor modellerimizi konsollu makine segmentinde ziyaretçilerimizin beğenilerine sunduk.

İlk olarak lansmanını yaptığımız esnek delik uygulamalarında kullanılan CNC Delik Makinesi SIRIUS beklentilerimizin üzerinde bir ilgi gördü. Sadece delik uygulamaları için tasarlanan SIRIUS 950 ve manuel takım değiştirme opsiyonu ile freze uygulamalarında da kullanılabilen SIRIUS 950M modellerimiz ile CNC İşleme Merkezlerine ek olarak CNC Delik Makinesi alanında da üretimlerimize başlamanın gururu içerisindeyiz.

AES Group olarak son yıllarda yaptığımız yatırımlar ile ulusal pazardaki lider konumumuzu koruyup uluslararası pazardaki payımızı daha da arttırmayı hedefliyor ve bu hedef doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.