AWFS LAS VEGAS 2015

2015-07-26

AES Group olarak 22 – 25 Temmuz 2015 tarihleri arasında ABD’nin en büyük 2. mobilya ve ahşap işleme teknolojileri fuarı AWFS 2015’e katıldık. 

ABD iç pazarına ve Kuzey Amerika ülkeleri başta olmak üzere tüm dünyadan katılımcılara hitap eden AWFS fuarına AES Group olarak son yıllarda yapmış olduğumuz ihracat odaklı stratejimize uygun olarak NOVA modelimiz ile katılım gösterdik. 

AES Group olarak 9403 numaralı standımızda Nova 1640 modelimiz ile düz tabla grubu makine segmentinde makinemizi sergiledik. Ebatlama, modelleme ve 3D yüzey işleme gibi temel seviye uygulamalarınız için özel olarak tasarlanan, “güvenilir ve ekonomik” sloganıyla yüksek kaliteyi uygun maliyet ile sunan Nova modelimiz ile ABD pazarına yönelik olarak yüksek kaliteyi uygun maliyetler ile tedarik etmek isteyen hem yerel pazardan hem de farklı ülkelerden gelen ziyaretçilerin beğenisine sunduk.

İhracat odaklı büyüme stratejimize uygun olarak ilk kez katıldığımız AWFS Fuarı ile ABD pazarına giriş yaptık ve pazardan olumlu geri dönüşler aldık. Nova modelimiz ile giriş yaptığımız pazarda gelişmiş diğer modellerimiz ile ilgili de ziyaretçilerimiz ile bilgi paylaştık.

AES Group olarak son yıllarda yaptığımız yatırımlar ile uluslararası pazarda marka bilinirliğimizi arttırma ile ilgili çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Her yıl katıldığımız fuarlar ile satış ağımızı genişletiyor ve tüm dünyada müşterilerimize alanında uzman ekibimiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz. AWFS Fuarı ile Amerika kıtasına yönelik başlatmış olduğumuz pazarlama faaliyetlerimizi yeni etkinlikler ve çalışmalar ile daha da arttırmayı planlıyoruz.