LIGNA 2015

2015-05-15

AES Group olarak 11 – 15 Mayıs 2015 tarihleri arasında Dünya’nın en büyük mobilya ve ahşap işleme teknolojileri fuarı LIGNA 2015’ya katıldık.

Son teknoloji ürünlerin sergilendiği LIGNA fuarı bu yıl tüm dünyadan 90.000’in üzerinde ziyaretçinin katılımı ile gerçekleştirildi. AES Group olarak son yıllarda yapmış olduğumuz ihracat odaklı stratejimize uygun olarak 4 ana modelimiz ile fuara katılım gösterdik.

AES Group olarak Hall 25’de B08 numaralı standımızda Nova 2142, Extreme Line 2132 ve Cabinet Vision 2142 modellerimizi düz tabla grubu makine segmentinde ve Vega 1332 modelimizi de konsollu makine grubu segmentinde sergiledik. Ebatlama, modelleme ve 3D yüzey işleme gibi temel seviye uygulamalarınız için özel olarak tasarlanan, “güvenilir ve ekonomik” sloganıyla yüksek kaliteyi uygun maliyet ile sunan Nova modelimiz ile Avrupa kalitesini uygun maliyetler ile tedarik etmek isteyen hem yerel pazardan hem de farklı ülkelerden gelen ziyaretçilerin beğenisine sunduk.

Avrupa pazarına özel olarak tasarlanan ve seri üretim mantığında üretilen Extreme Line 2132 modelimizi gelişmiş konfigürasyonu ile ziyaretçilerimizin beğenisine sunduk. Extreme serisi ile yakaladığımız başarıyı seri üretim mantığında üretilen Extreme Line modelimiz ile de yakalamayı bekliyoruz.

Düz tabla grubu ürünlerimiz içerisinde en gelişmiş ürün konfigürasyonuna sahip Cabinet Vision modelimiz ile yüksek kalite ve gelişmiş özellik ihtiyacı olan ziyaretçilerimize yönelik sunum yaptık. Güçlü spindle motor ve vakum pompası, yüksek performanslı Çoklu Delik Ünitesi, Boşaltma&Temizleme ünitesi ve özel tasarımlar için en gelişmiş çözüm sunan Cabinet Vision yazılımı ile Cabinet Vision modelimiz ziyaretçilerimizden büyük beğeni topladı.

Vega Super modeli ile büyük bir çıkış yakaladığımız Vega modelimizin kapı uygulamalarına yönelik olarak sunulan ve menteşe, kilit, kol yeri açmak için kullanılan Yan Freze opsiyonumuz ile ziyaretçilerimizin beğenilerine sunduk.

AES Group olarak son yıllarda yaptığımız yatırımlar ile uluslararası pazarda marka bilinirliğimizi arttırma ile ilgili çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Her yıl katıldığımız fuarlar ile satış ağımızı genişletiyor ve tüm dünyada müşterilerimize alanında uzman ekibimiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz.